Wraz z początkiem marca startujemy z nową Loterią Spłacamy Twój Kredyt! Tegoroczna loteria trwa od 1 marca do 30 listopada 2024 roku.

Produkty biorące udział w akcji:

  • kredyt gotówkowy (w tym kredyt ekologiczny, kredyt „Czyste Powietrze” lub inny kredyt na określone cele),
  • pożyczka gotówkowa,
  • kredyt hipoteczny,
  • pożyczka hipoteczna.

Nagrody

W tegorocznej Loterii Spłacamy Twój Kredyt spłatę kredytu co miesiąc wygrywa aż 3 klientów. 
W sumie to, aż 27 nagród! Dodatkowo, nagrodą główną jest Toyota Yaris!

Minimalna kwota kredytu biorącego udział w akcji wynosi 1000 zł. Wartość wysokości udzielonego kredytu biorącego udział wynosi maksymalne do 10 000 zł. Każdy uczestnik może się zarejestrować tylko jeden raz.

Jak wziąć udział w loterii?

  1. Weź kredyt w naszym Banku. Loterią są kredyty gotówkowe, hipoteczne, ekologiczne udzielone od 1 marca do 30 listopada br.
  2. Odbierz voucher z unikatowym numerem ID i zarejestruj go na stronie loteria.mojbank.pl
  3. Co miesiąc masz szanse na wygranie spłaty kredytu do 10.000 zł oraz bierzesz udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest samochód osobowy – Toyota Yaris!

Regulamin Spłacamy Twój Kredyt: https://intranet.bank.bps.corp/Data/Files/_public/grafiki/grafiki/banery-loteria/regulamin-splacamy-twoj-kredyt-2024-finalny.pdf

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w Loterii „Spłacamy Twój kredyt” upoważnia zawarcie umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między 1.03.2024 a 30.11.2024 r. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 10 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 25.01.2024 r. wynosi 11,69 % Szczegóły i regulamin Loterii na mojbank.pl/loteria.

Korzystając z kart bankomatowych należy pamiętać o:

  • nie zapisywaniu numeru PIN;
  • nie trzymaniu numeru PIN i karty w jednym miejscu;
  • nie udostępnianiu numeru PIN i karty innym osobom;

Zgubiona lub skradziona karta bankomatowa?

Fakt taki należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie: +48 22 515 31 50 lub +48 828 828 828 czy też osobiście w dowolnej jednostce Banku Polskiej Spółdzielczości lub Banku Spółdzielczego. Im szybciej zastrzeżesz utraconą kartę, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo wystąpienia strat, powstałych w wyniku jej nieuczciwego wykorzystania!